Sada na gelové nehty

Gelové nehty

Gelové nehty již nosí mnoho žen a jsou s nimi spokojené. Můžete si je klidně vytvořit i sama, chce to jen trochu cviku a šikovnosti.

Sortiment pro: Gelové nehty >>

Co však budete k tvorbě gelových nehtů potřebovat? Ideální je zakoupit sadu na gelové nehty, kde budete mít vše potřebné pohromadě.

gelové-nehty

Sada na gelové nehty

Sada na nehty obsahuje vše pro krásnou a dokonalou modeláž nehtů. Tu mohou využít jak profesionálové, tak i domácí uživatelky, které budou s modeláži teprve začínat. Sadu na nehty pořídíte od 1700 Kč do 3300 Kč.

Sada na gelové nehty >>

Záleží na tom, co vše v sadě je a v jakém množství. Co je tedy v sadě na nehty obsaženo?

Asi nejdůležitější částí je uv lampa, bez které byste gelové nehty nevytvořila.

Uv lampa totiž vyzařuje ultrafialové záření, která má zá následek ztvrdnutí gelu. Mezi uv lampami je rozdíl nejen ve výkonu. Pro náročnější uživatelky se vyplatí, když má uv lampa LCD displej, ventilátor pro vysoušení laku a gelu, časovač se zvukovou signalizací, reflexní povrch, povrchový snímač, kdy se lampa spustí po vložení rukou. Samozřejmě může mít i další přídavné funkce. Pro méně náročně stačí i obyčejná uv lampa. V sadě je i zářivka.

Součástí sady jsou uv gely a to modelovací gel čirý, růžový a bílý.

U některých sad je i gel podkladový. Záleží na tom, o jakou sadu se jedná.

Co obsahuje sada na gelové nehty?

Sada na gelové nehty obsahuje např. odstraňovač gelových výpotků a odmašťovač, čistící papírové polštářky, tipy – umělé nehty, lepidlo na umělé nehty, šablony na nehtovou modeláž, sadu profi štětců, pilníky ploché a blokové, nehtový olejíček, zdobení na nehty, dřevené tyčinky na zatlačení kůžičky, podrobný návod na modeláž gelových nehtů apod.

Jestliže toužíte po gelových nehtech, kupte si sadu na gelové nehty. Široký výběr mají ve specializovaném e-shopu Rájnehtů.cz.